Hürriyet bulvarı, Beylikdüzü/İstanbul

Hakkımızda

Bil Türkiye 2015 yılında kurulmuş olup müşterilerine web tasarım, yazılım, dijital pazarlama, sosyal medya, Google reklamları ve prodüksiyon hizmetleri veren dinamik yenilikçi bir yazılım reklam kuruluştur. Tüm Türkiye’de seçkin bir müşteri porföyü bulunan Bilişim Türkiye; Kurumsal web tasarım, E-ticaret, kişisel web siteleri kategorisinde lisanslı çözümler sunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti kuruluşumuzun en temel ilkesi olup çalma stratejimiz müşteriye fayda düzeyinde tanımlanmaktadır. Müşterilerimizin kendilerini sanal dünyada özgürce ifade etmesi, ürün ve hizmetlerini internet platformlarında pazarlaması için uzmanlardan oluşan ekibimiz ile 7/24 kesintisiz destek sunuyoruz. 

Aynı zamanda firmaların kurumsal çizgisini baz alarak çalışmalarımızda reklam-yazılım ilişkisini en yüksek verim ile sonuçlandırmak bizim kendimizi değerlendirme stratejimizdir. 

Bil Türkiye ailesi olarak başarılarımızda emeği geçen başta siz saygı değer müşterilerimiz  olmak üzere bizi destekleyen herkese sonsuz sevgilerimizi sunuyoruz.

BİL TURKİYE 

 

 

 

WhatApp
Merhaba
Bilişim Türkiye
Size nasıl yardımcı olabilirim ?