Hürriyet bulvarı, Beylikdüzü/İstanbul
WEb Tasarım
Page/Post Excerpt
Başarılı Bir Web Tasarım
Mobil Uyumlu

Kullanıcıların hemen hepsi bir akıllı telefon vasıtasıyla websitenize ulaşır. Dolayısıyla Mobil uyumlu (responsive) olması çok önemlidir.

Seo Uuymlu

Seo(Arama motoru optimizasyonu) uyumlu bir websitesi sizi Google ve Yandex gibi arama motorlarında müşterilerinizin karşısına çıkaracaktır.

Hızlı

Hız faktörü hem seo için önemlidir. Aynı zamanda kullanıcıların büyük bir bölümü geç açılan siteleri anında terk eder. Buda müşteri kaybına neden olabilmektedir. 

Güvenli

Tamamen Bil Türkiye ekibinin tecrübelerinden yola çıkılarak atılan bu başlıkta, bir kullanıcının kendini web sitesinde yabancı hissetmemesi ve güven duyması kriteri benimsenmiştir. 

YENİLİKÇİ

Yenilikçi olasılıkları hiç bir zaman bitmez. Hep yeni fırsatlar çıkar. Yenilikçi tasarım her zaman yenilikçi teknoloji ile gelişir ve asla tek başına var olamaz. 

Kullanışlı

Bir websitesi kullanılmak için satın alınır. Belli kriterleri karşılamalıdır. Üstelik sadece işlevsel olanları değil psikolojik ve estetik kriterleri de yerine getirmelidir.

ESTETİK

Bir ürünün estetik kalitesi kulanışlılığının  ayrılmaz bir parçasıdır. Çünkü bir websitesi firmanın kurumsal kimliğini temsil eder.

ANLAŞILIR

Websitesinin yapısını net bir şekilde ortaya koyar. En iyi websiteleri ürün firma ve markaların kendilerini anlatmasını sağlayanlardır.

WhatApp
Merhaba
Bilişim Türkiye
Size nasıl yardımcı olabilirim ?